Volné pracovní místo  FINANČNÍ MANAŽER - výrobní společnost

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské

O firmě

Hledáte nové pracovní uplatnění v regionu Ústecko-Orlicko?<br/>
<br/>Nabízíme Vám volnou pracovní pozici FINANČNÍHO MANAŽERA pro stabilní společnost s dlouholetou tradicí.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> příprava rozpočtů a sestavení finančních plánů</li>
<li> vedení ekonomického úseku (finanční účtárna, ekonomové závodů)</li>
<li> návrhy způsobů financování činností společnosti</li>
<li> tvorba metodik účtování, rozpočtování, ceno tvorby a oceňování </li>
<li> aktivní spoluúčast na měsíčních a ročních závěrkách</li>
<li> provádění rozborů hospodaření</li>
<li> porovnání finančních plánů a skutečnosti</li>
<li> vedení účetních statistických výkazů</li>
<li> zodpovědnost za evidenci, archivaci </li>
<li> konzultace kalkulací</li>
<li> zpracování výročních zpráv společnosti </li>
<li> administrátor datových schránek</li>
<li> odpovědnost za včasnost a správnost výkazů a zpráv</li>
<li> stanovení ukazatelů hospodaření</li>
<li> jednání s finančními institucemi a pojišťovnami</li>
<li> komunikace s kontrolními orgány</li>
</ul>
<br/>Místo: Orlickoústecko

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ ekonomického směru</li>
<li> znalosti standardů a procesů dle ISO 9001, ISO 14001, EMS, QMS </li>
<li> dobrá znalost dokumentace QMS</li>
<li> alespoň mírně pokročilá znalost AJ nebo NJ (slovem i písmem)</li>
<li> ŘP sk. B (služební cesty dle potřeby)</li>
<li> prokazatelné manažerské znalosti a dovednosti</li>
<li> dobrá znalost zákonů a vyhlášek v ekonomické oblasti </li>
<li> zkušenost s vedením a motivací týmu </li>
<li> dobrá znalost MS Office (pokročilý EXCEL)</li>
<li> odolnost vůči stresu, samostatnost, zodpovědnost, preciznost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 4 týdny dovolené + až 7 dní (dle odpracovaného fondu v předchozím roce)</li>
</ul>dalších dní <ul>
<li> závodní stravování a dotace na stravu</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".