Volné pracovní místo  FINANČNÍ MANAŽER/HLAVNÍ ÚČETNÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 12-11-231836. Výrobní společnost hledá do svého týmu zkušeného odborníka na finance.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> vedení ekonomické úseku a úseku zpracování mezd</li>
<li> vedení účetnictví dle českých právních požadavků</li>
<li> měsíční reporting k vedení holdingu</li>
</ul>Plánování a řízení cash flow<br/>Kontaktní osoba pro kontrolní orgány, daňového poradce atd…<br/>Kontaktní osoba pro management v oblasti hospodaření podniku, controlling<br/>Kontaktní osoba pro vedení holdingu<br/>Každodenní komunikace v angličtině a/nebo němčině

Požadujeme

<ul>
<li> ukončené vzdělání ekonomického směru</li>
<li> minimálně 2 roky praxe ve finančním, nebo účetním oddělení</li>
<li> velmi dobré znalosti účetnictví dle české legislativy (znalost rakouské legislativy výhodou)</li>
<li> velmi dobrá orientace v daňové problematice</li>
<li> znalosti v oblasti controllingu</li>
<li> znalost práce na PC (Windows, MS Office)</li>
<li> znalost angličtiny a/nebo němčiny podmínkou </li>
<li> znalost systému SAP výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 25 dní dovolené</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> příspěvky na PP a IŽP</li>
<li> 13. plat</li>
</ul>