Volné pracovní místo  FINANČNÍ MANAŽER

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici FINANČNÍHO MANAŽERA<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> analýza cash-flow, kontrola nákladů a výdajů </li>
<li> tvoří strategii přefinancováni investičních záměrů </li>
<li> celková odpovědnost za finance, controlling, účetnictví, legislativní záležitosti, audit</li>
<li> řeší daňovou politiku, odložené daně za celou divizi</li>
<li> vedení šestičlenného týmui</li>
<li> řeší CNO plán za celou divizi</li>
<li> kalkuluje náklady zakázek</li>
<li> je zodpovědný za úvěrovou politiku a komunikaci s bankami</li>
<li> zodpovídá za fungování informačního systému společnosti, K2 a jiných podružných softwarů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání VŠ ekonomie</li>
<li> výborná znalost anglického a ruského jazyka pro denní komunikaci </li>
<li> praxe 3 roky v mezinárodní společnosti v oblasti financí a účetnictví</li>
<li> hluboké znalosti plánovacích procesů, controllingu, rozpočtů a účetnictví</li>
<li> uživatelská znalost práce s PC, pokročilá znalost MS Excel</li>
<li> výborné organizační schopnosti</li>
<li> vůdčí typ osobnosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zázemí silné mezinárodní společnosti, která je špičkou v oboru</li>
<li> služební automobil, mobil, notebook, příspěvky na stravování</li>
<li> pohyblivá pracovní doba</li>
<li> možnost seberealizace a osobního rozvoje</li>
<li> nástup dle domluvy</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".