Volné pracovní místo Finanční manažer/ka

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Vyškov
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské, postgraduální

Jsme personálně poradenská společnost. Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Finanční manažer/ka

Náplň práce:

  • Finanční plánování a finanční controlling společnosti
  • Zodpovědnost za finanční oddělení, vedení týmu šesti podřízených
  • Zodpovídání za finanční ukazatele společnosti
  • Pravidelný rozbor hospodářských výsledků, dohled nad fungováním vnitřních účetních předpisů a kontrolních mechanismů společnosti
  • Dohled nad metodikou účetnictví a dodržování korporátních pravidel
  • Zpracování analýz, pravidelné reportování o výsledcích hospodaření vedení závodu a centrálnímu vedení v zahraničí
  • Komunikace a spolupráce s auditory a daňovými poradci

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe na podobné pozici (alespoň 1–2 roky), znalost českých i mezinárodních účetních standardů
  • Velmi dobrá znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
  • Zkušenosti s vedením kolektivu, manažerské schopnosti (ideálně zkušenosti z mezinárodního prostředí)
  • Analytické a logické myšlení
  • Výhodou znalost systému SAP

Nabízíme

  • Zázemí významné nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
  • Příležitost k využití znalostí a zkušeností a zároveň k profesnímu růstu
  • Práce v příjemném pracovním prostředí a kolektivu
  • Zajímavé finanční ohodnocení a systém zaměstnaneckých výhod (služební vůz, mobil, notebook, jazykové vzdělávání, aj.)
  • Místo výkonu práce ve Vyškově (cca 30 km od Brna)

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“ a vyplňte své údaje.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.