Volné pracovní místo  FINANČNÍ SPECIALISTA|AŽ 40 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-11-202864. Máte zkušenosti v oblasti financí a chcete se o ně podělit s ostatními. Máte ideální příležitost. Na této pozici budete cestovat po světě a školit Vaše kolegy v oblasti financí a zároveň pomáhat zavádět systém v nových pobočkách. Pokud se nebojíte nové výzvy a chcete se zároveň podívat po světě, tak se těšíme na Váš profil.<br/>
<br/>Pro mezinárodní IT společnost hledáme vhodné uchazeče na pozici "FINANČNÍ SPECIALISTA|AŽ 40 000 KČ|".<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> podpora finančního oddělení skrz celou společnost</li>
<li> zálohování finančních aktivit (vstup dat)</li>
<li> implementace finančních a administrativních aktivit</li>
<li> odpovědnost za vzdělávání a školení finančního oddělení společnosti (tvorba příručky, výuková videa)</li>
<li> dodržování daňových a právních požadavků (banky, auditoři, audity)</li>
<li> spolupráce na rozvojových plánech v oblasti financí</li>
<li> podpora pro finančního kontrolora v rámci celé společnosti</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání v oblasti financí/účetnictví/ekonomie</li>
<li> zkušenosti na podobné pozici</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (B2) - zahraniční cesty </li>
<li> ochota cestovat do zahraničí (50% cestování)</li>
<li> zkušenosti s jednáním s bankami, auditory a daňovými úřady</li>
<li> zkušenosti s ERP systémem</li>
<li> zkušenosti se systémem MS Office - Excel</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> notebook</li>
<li> jsme otevření práci z domu (HOME OFFICE)</li>
<li> zahraniční cesty - Čína, Indonésie, Evropa</li>
<li> možnost uplatnit a zlepšit svou úroveň angličtiny - pracuje v mezinárodním týmu</li>
<li> možnost dalšího kariérního rozvoje</li>
</ul>