Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Máte zkušenosti v oblasti vymáhání pohledávek? Rádi byste pracovali jako FINANČNÍ ÚČETNÍ v úspěšné společnosti v regionu Vysočiny? Máte organizační a analytické schopnosti? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce?
Pak neváhejte a zašlete životopis!

Nadnárodní společnost dodávající komponenty do automobilového průmyslu hledá pracovníka na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ S AJ

Náplň práce:

  • účtování majetku společností v rámci koncernu
  • zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • zodpovědnost za finanční audit a ostatní finanční kontroly v dané oblasti
  • spolupráce s oddělením controllingu a ostatními odděleními
  • tvorba Cash Flow

Požadujeme

  • vzdělání ekonomického směru
  • praxi na pozici účetní, přehled v daňové problematice
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • organizační a týmové schopnosti, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • odborné a jazykové vzdělání

Místo pracoviště v regionu Vysočiny

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás