Volné pracovní místo Finanční účetní s NJ

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Česká Lípa
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
30000 - 35000 Kč/měs

Náš klient nabízí pracovní příležitosti a jedinečné ocenění pro zkušené a talentované uchazeče na pozici:

FINANČNÍ ÚČETNÍ

Náplň práce:
  • příprava a kontrola účetní závěrky
  • příprava podkladů pro banku, komunikace s bankami
  • párování zákaznických plateb – příprava platebních avíz
  • záznamní povinnost a odesílání DPH
  • měsíční reporting
  • příprava Cash Flow
  • zpracovávání a odesílání zákonných statistik a reportů
  • zpracování kompletní účetní agendy
  • účetní závěrka
  • častá komunikace s německou firmou
  • účtování dokladů
  • příprava podkladů pro audit a komunikace s auditorem a daňovým poradcem
  • častý pobyt v Německu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxe v účetnictví min. 5 let
  • komunikativní znalost německého jazyka
  • znalost legislativy pro Českou republiku
  • důkladné znalosti účetnictví
  • podmínkou znalost Excelu a dalších programů MS Office
  • znalost práce v programu SAP, Navision
  • spolehlivost, pečlivost, ochota dále se vzdělávat
  • vysoké pracovní nasazení
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • školení
  • služební vůz
  • notebook, telefon
  • home office
  • další bonusy

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.