Volné pracovní místo  Finanční účetní

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Mezinárodní společnost vlastnící rozsáhlou síť prodejen na Praze 9, hledá vhodné uchazečky/če na pozici „Finanční účetní“.Region: Praha.

Náplň práce:
  • účtování běžných účetních operací
  • styk s dodavateli
  • tvorba opravných položek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomického směru)
  • min. 2 – 3 roky praxe na obdobné pozici
  • znalost práce v SAP – výhodou
  • komunikativní znalost NJ - výhodou
  • dobré komunikační schopnosti, loajalita, spolehlivost, zodpovědnost, týmový hráč

Nabízíme

  • zázemí zavedené zahraniční společnosti
  • mladý profesionální kolektiv
  • moderní pracovní prostředí
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost dalšího odborného vzdělávání

Nástupní plat: cca. 20 – 25 tis. Kč

Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis + foto na uvedenou e-mailovou adresu. Do kolonky předmět uveďte název pozice.

===VŠECHNY AKTUÁLNÍ INZERÁTY AGENTURY FALA NA použijte odpovědní formulář