Volné pracovní místo  Finanční účetní

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

  • Náplň práce
  • Kompletní zpracování účetnictví
  • Zpracování uzávěrek
  • Vedení evidence majetku
  • Inventarizace účtů a saldokont

Požadujeme

  • SŠ s maturitou ekonomického směru
  • Znalost účetnictví (resp. podvojného účetnictví)
  • Praxe ve vedení účetnictví , zkušenost 2- 3 roky vítána
  • Orientace v oblasti mzdových předpisů výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
  • Pasivní znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • Práce v sehraném týmu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pravidelné odborné vzdělávání
  • Možnost nadprůměrného ohodnocení v závislosti na zkušenostech a výsledcích
  • Nástup možný ihned nebo po dohodě