Volné pracovní místo  Flexibilní montér do Německa s týdenní výplatou odměny

Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 79 950–94 940 Kč / měsíc

O firmě

Jsme rodinná společnost s desetiletou tradicí. Nabízíme práci v Německu pro český kvalifikovaný personál, který nasazujeme výhradně pro realizaci vlastních stavebních a montážních zakázek našich obchodních partnerů. Naše proškolené týmy posíláme na vybrané zakázky po Bavorsku, a to vždy jen od pondělí do pátku. Společně vybereme pracovní pozici, která vám sedne. Práce v Německu je totiž skvělou příležitostí, jak se realizovat.

Hledáme flexibilního montéra pro práci po Bavorsku, v okruhu 100 km od Rozvadova.

Náplň práce:
Flexibilní montážní nasazení v halách, výrobních závodech, automobilkách, údržbářské práce dle projektové dokumentace.

Požadujeme

  • vlastní automobil a řidičský průkaz
  • základní znalost německého jazyka
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • v základu 3 200 € měsíčně
  • nástup ihned
  • týdenní výplata odměny
  • zajištěné ubytování rodinného typu
  • zajištění všech potřebných dokumentů
  • špičkový personální servis
  • práce na živnostenský list
  • pracovní oblečení
  • garantujeme práci do Vánoc

Vhodné pro

Absolventy.

Možnost ubytování

Příspěvek na ubytování, poskytujeme ubytování.

Jiná sdělení

Pokud tě nabídka zaujala, zašli nám životopis přes odpovědní formulář a přidej se k našemu týmu.