Volné pracovní místo  FRÉZAŘ- mzda až 170,-Kč/ hod.

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 10 000–25 000 Kč / měsíc

O firmě

Jsme personální agentura Edymax Holding a.s - stabilní a velká firma s pevným postavením na trhu. Pravidelně poptáváme především dělnické profese strojírenských oborů, kvalifikovanou a nekvalifikovanou pracovní sílu pro automobilový průmysl, potravinářství a logistiku.Za 11 let našeho působení jsme zaměstnali více než 60 000 spokojených lidí. Našim zaměstnancům poskytujeme výhodné pracovní podmínky, adekvátní finanční ohodnocení a každodenní servis.
Nabízíme volná pracovní místa s nástupem ihned v celé České republice.
VOLEJTE ZDARMA 800 600 200

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • nastavení a obsluha konvenčních obráběcích strojů
  • používání dělícího zařízení nebo otočného stolu
  • práce podle výkresové dokumentace
  • zabezpečení dokumentace pro řízení jakosti a sledování výkonu

Požadujeme

Požadujeme:

  • minimálně SOU vzdělání
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • ochotu pracovat na směny

Jiná sdělení

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a splňujete námi uvedené požadavky, zašlete nám, prosím, svůj životopis na adresu nebo volejte.

EDYMAX Holding, a.s