Volné pracovní místo  FullStack JavaScript vývojář

Lokalita Plzeň a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 60 000–80 000 Kč / měsíc

Hledáme Node.JS vývojáře, který nám pomůže s vývojem serverové části rozsáhlého MES systému.
Chceš se podílet na velkých projektech, kde uvidíš výsledek v reálném čase?

Náplň práce:
  • Budeš se podílet na vývoji beck-endu rozsáhlé webové aplikace
  • Jedná se především o tvorbu velkých MES systémů
  • Ze 70% půjde o práci na serverové části aplikací 30% pak tvoří vývoj FE
  • Nejvíce využiješ své znalosti JS/TS a především Node.js a Reactu
  • Budeš mít možnost vyvíjet pluginy nad platformou Node-RED

Požadujeme

  • Zkušenost s vývojem SW alespoň 5 let
  • Máš zkušenosti s vývojem webových aplikací v Node.js, React
  • Očekáváme dobrou znalost JavaScript/TypeScript
  • Aktivní zájem o nové technologie
  • Angličtina na komunikativní úrovní podmínkou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost HomeOffice
  • firemní notebook a mobil
  • finanční odměny/bonusy
  • firemní akce
  • Slevy u našich partnerů (gastronomie, nákup automobilů, vlaková doprava atd.)
  • další množství benefitů

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Zaujala tě tato nabídka?
Pošli mi svůj životopis a probereme spolu detaily ?

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku FullStack JavaScript vývojář?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Klára Gazdíková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku FullStack JavaScript vývojář

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.