Volné pracovní místo  FYZIK PRO GEOFYZIKÁLNÍ APLIKACE

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

Pro našeho významného klienta společnost působící v oblasti vývoje a výroby speciálních měřících přístrojů aktuálně obsazujeme výše jmenovanou pozici

Náplň práce:
  • samostatná odborná práce v oblasti aplikované fyziky
  • vývoj měřících přístrojů
  • provádění experimentů na bázi fyzikálních principů
  • spolupráce s kolegy napříč společností

Požadujeme:
  • VŠ přírodovědného zaměření (fyzika geofyzika)
  • AJ na komunikativní úrovni - podmínkou
  • Programování v jazyce C - podmínkou
  • Znalosti v oblastech elektrotechniky mechaniky matematiky a
fyziky - podmínkou
  • Samostatnost odpovědnost spolehlivost kreativitu - nadšení pro danou oblast

Nabízíme:
  • Velmi zajímavou práci v perspektivní společnosti v přátelském
prostředí
  • Příležitost profesního růstu seberealizace
  • Firemní benefity
  • Odpovídající finanční ohodnocení a další odměňování dle pracovních
výsledků
  • Nástup dle domluvy možno ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".