Volné pracovní místo  General Ledger Accountant/Účetní - s Aj a FJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, Shared Financial Services Centre významné nadnárodní společnosti, hledáme vhodé kandidáty na pozici General Ledger Accountant / Účetní.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Vedení účetnictví, cash management, </li>
<li> Styk s bankou, kontrolní činnost</li>
<li> Rekonciliace, daňová problematika, příprava podkladů pro audit</li>
<li> Měsíční/kvartální/roční hlášení, porovnání bankovních výkazů, zajištění kontroly, reporting aj.</li>
</ul>

Požadujeme

Požadujeme:<ul>
<li> SŠ/VŠ finance, ekonomika</li>
<li> Zkušenosti v oblasti účetnictví min. 1-3 roky</li>
<li> Aktivní znalost anglického jazyka, komunikativní úroveň francouzského jazyka </li>
<li> Týmový hráč, zodpovědnost, analytické schopnosti, pečlivost, flexibilita, orientace na zákazníka, proaktivní přístup</li>
</ul>
<br/>Nástup dle dohody<br/>Místo výkonu práce Brno

Nabízíme

Nabízíme:<ul>
<li> Zázemí stabilní významné zahraniční společnosti</li>
<li> Rozvinutý systém benefitů</li>
<li> Jazykové kurzy, další vzdělávání</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".