Zařazeno v oborech:
Stavebnictví a reality
Pozice:
Geodet
Lokalita:
Ostrava-město, Prostějov
Může se Vám hodit:
Geodet Ostrava-město, Geodet Prostějov

Volné pracovní místo Geodet (zeměměřič)

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Prostějov, Ostrava-město
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní

Pro významnou stavební společnost aktuálně obsazujeme pozici:

Náplň práce:

  • zeměměřičská činnost voboru dopravních staveb

Požadujeme:

  • VŠ stavební (obor geodézie a kartografie)
  • praxe v oboru dopravních (železničních) staveb
  • znalost a ovládání příslušných programůkzaměření dopravních staveb
  • výhodou je předložení úředního oprávnění pro ověřování výsledků zeměměřičských činností vrozsahu dle 13 odst.1 písm. a a písm. c zákona č. 200/ 1994 sb. o zeměměřičství a o změně a doplnění některých zákonů souvisejících sjeho zavedením ve znění pozdějších předpisů

Nabízíme:

  • zázemí zavedené firmy
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • po zapracování další vývoj mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • auto ke služebnímu i osobnímu užívání
  • nástup dle dohody
  • místo pracoviště: Prostějov nebo Ostrava