Volné pracovní místo GRAFIK KREATIVEC

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Jste kreativní a dynamický člověk s praxí v oblasti grafiky? Orientujete se v trendech grafického designu? Chcete pracovat zajímavé klienty, jako jsou Konica Minolta, Kooperativa či Telefonica O2?

ArkAdiA, přední česká mediálně reklamní agentura, hledá zkušené kandidáty z oboru na pozici:

GRAFIK KREATIVEC

Pracovní náplň:

  • Tvorba kreativních návrhů a idejí ATL i BTL
  • Práce s corporate identity klienta
  • Spolupráce s copywriterem
  • Tvorba konceptů dle agenturního briefu
  • Grafické návrhy a layouty: tiskoviny, POS,
  • Webdesign /firemní prezentace, marketingové microsite

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru grafickém nebo jinak výtvarném
  • Zkušenost alespoň 2 roky z reklamní agentury nebo grafického studia podmínkou
  • Znalost Adobe Creative Suite min. CS4 podmínkou
  • Dobrá orientace ve webdesignu
  • Znalost technologie předtiskové přípravy
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Práce na známých značkách našich klientů
  • Zajímavou práci v kreativním a dynamickém prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost práce na HPP nebo OSVČ
  • Nástup dle dohody, možný IHNED

Místo výkonu práce: Brno

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.