Volné pracovní místo  GRAFIK, ref.č. M 016

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro svého významného klienta, českou společnost s postavením lídra na trhu v oblasti impulzivních dárků a dekorativního balícího sortimentu, hledáme posilu do týmu zabývajícího se vývojem, designem a grafikou na pozici

GRAFIK

Náplň práce:

  • tvorba grafických návrhů a designu dárkových produktů: blahopřání, dárkový obalový materiál, dárkové produkty typu keramika, textil, plast a guma, POS materiály do prodejen a pod.
  • tvorba vlastních textů
  • adaptace originálních nakoupených grafických návrhů pro CZ a SK trh
  • vykrývání fotografií

Nástup: preferujeme ihned
Pracoviště: Brněnsko

Požadujeme

  • znalost grafických programů Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
  • nutné grafické cítění, vlastní nápady, kreativita
  • schopnost tvorby vlastní textů (např. na blahopřání a pod.)
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • zkušenost s focením, vykrýváním a retušováním
  • středoškolské vzdělání (výhodou polygrafie a pod.)
  • základní znalost AJ (nebo NJ) výhodou
  • znalost tvorby webu (HTML) velkou výhodou (není podmínkou)

Nabízíme

  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • platové ohodnocení odpovídající dovednostem a zkušenostem
  • práce ve stabilní české společnosti, která je ve svém oboru jednou z předních firem na trhu ČR/S

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět"