Volné pracovní místo  Head of IT Development – Jedinečná příležitost!

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Toto není šance, která se objevuje každý den! Práce v jedné z nejprogresivnější organizaci v oblasti fin-tech softwaru a zároveň v kolektivu, který se podílí na vývoji aplikace pro více jak půl milionu klientů? Nenechte si to ujít a pošlete nám životopis!

Náplň práce:
  • Jako vedoucí pracovník budete mít na starost řízení a koordinace týmů (FE, BE, QA).
  • Dále se budete zabývat plánováním a delegováním úkolů pro jednotlivé týmy, následně je kontrolovat a poskytovat zpětné vazby.
  • Vytváření nových plánů a strategií ve spolupráci s technickým ředitelem.
  • Dohlížení na vývojové týmy, aby dodržovali osvědčené postupy a směrnice.

Požadujeme

  • 5+ let zkušeností s vedením technických týmů, ideálně v oblasti vývoje mobilních aplikací, BE nebo CRM
  • Seniorní znalosti programování, s důrazem na Java/Kotlin a React/TypeScript
  • Znalost nástrojů pro testování jako Postman a Selenium
  • Silné vyjednávací a komunikační dovednosti
  • Schopnost definovat úkol, delegovat jej a kontrolovat jeho výkon
  • Schopnost prezentovat výsledky boardu firmy
  • Schopnost vést týmy v ploché organizační struktuře

Nabízíme

  • pracovní nabídka na IČO
  • nástup ihned nebo dohodou
  • občasný HO
  • řada zaměstnaneckých benefitů

Jiná sdělení

Necháte si ujít takhle jedinečnou příležitost nebo se ji chopíte?
Zašlete nám životopis.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Head of IT Development – Jedinečná příležitost!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Radim Kapoun z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Head of IT Development – Jedinečná příležitost!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.