Volné pracovní místo  Head of Team M/Ž, profesní růst, odměny za odpracované roky, inspirativní pracovní prostředí

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Chcete být součástí dynamického týmu a mít možnost vést a inspirovat ostatní? Tak toto je ta správná příležitost pro vás!

Nabízíme:

  • Inspirativní pracovní prostředí.
  • Osobní a profesní růst.
  • Pružná pracovní doba.
  • Podpora v dalším vzdělávání.
  • Odměny a benefity.
  • Konkurenceschopná mzda.
  • Dotované závodní stravování
  • Roční bonusy
  • Dny dovolené navíc
  • Odměny za odpracované roky.

Náplň práce:

  • Budete mít na starosti motivaci a vedení týmu složeného z talentovaných jedinců.
  • Spolupracujte na plánování a optimalizaci procesů, abyste zajistili plynulý chod našeho oddělení.
  • Spolupracujte s ostatními odděleními, abyste dosáhli synergických výsledků a podpořili naše společné cíle.

Předpoklady:

  • Máte zkušenosti s vedením týmu a chcete se podílet na rozvoji jeho členů.
  • Máte povědomí o plánování materiálu a jste schopni aplikovat své znalosti k dosažení efektivních výsledků.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni je nutností pro úspěšnou spolupráci s kolegy z různých zemí.
  • Máte výbornou znalost MS Excel a nebojíte se využívat jeho potenciál pro analýzy a plánování.

Chcete být součástí našeho úspěšného týmu? Zašlete nám váš životopis a motivační dopis skrze odpovědní formulář a přijměte výzvu vést a inspirovat!