Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  HEALTH & SAFETY MANAGER

Pro našeho významného klienta v oblasti výroby hledáme vhodné kandidáty na pozici HS MANAŽER

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • tvorba, udržování a řízení systémů a procesů bezpečnosti práce a požární ochrany
  • kontrola a analytická činnost v BOZP a PO
  • systémová školicí a informační činnost
  • iniciace a vedení při odstraňování neshod a analyzování příčin
  • vedení interních auditů, preventivních prohlídek pracovišť, prověrek BOZP
  • sledování nápravných opatření
  • řízení a plánování činností souvisejících s BOZP a PO v provozech
  • zavádění a zlepšování systému HS dle ISO 45001

POŽADUJEME

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • AJ komunikativní úrovni
  • znalost ISO 45001
  • osoba zodpovědná v oblasti BOZP
  • znalost problematiky chemické výroby
  • znalost práce na PC
  • schopnosti vedení a řízení týmu
  • schopnost týmové práce

NABÍZÍME

  • různorodou práci v příjemném kolektivu
  • stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny
  • firemní kulturu založenou na otevřenosti a respektu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 180 Kč
  • roční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové kurzy ( AJ, NJ, ČJ)
  • práci v moderním prostředí
  • možnost HO
  • kariérní růst

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku HEALTH & SAFETY MANAGER?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Nela Vávrová z JOBSTART s.r.o.

Aktualizováno včera

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku HEALTH & SAFETY MANAGER

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.