Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  HLAVNÍ KONSTRUKTÉR – STROJÍRENSTVÍ /ELEKTRO

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Máte praxi jako konstruktér a rádi byste postoupili na seniorskou pozici? ovoříte plynule anglicky nebo německy? Hledáte pracovní příležitost u zaměstnavatele, který dokáže šikovného zaměstnance ocenit? Pak neváhejte reagovat na tuto pracovní nabídku!

HLAVNÍ KONSTRUKTÉR – STROJÍRENSTVÍ /ELEKTRO

Náplň práce:

  • zpracování technické dokumentace
  • konstruování v CAD systémech
  • supervize 2-3 konstruktérů
  • spolupráce se zahraniční centrálou a dalšími subjekty

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání, ideálně se zaměřením na strojírenství/elektro
  • min. 4 roky praxe jako konstruktér, v oblasti vývoje velkou výhodou
  • komunikativní znalost anglického, případně německého jazyka
  • schopnost motivovat druhé

Nabízíme

  • možnost podílet se na zajímavých projektech
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost podílet se na vývoji nových dílů
  • příspěvek na stravování
  • jazykové vzdělávání

Práce na Olomoucku

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás