Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  HLAVNÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ S AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Máte vzdělání ekonomického zaměření, nebo praxi v oblasti zpracování mzdového účetnictví u výrobní společnosti? Dokážete komunikovat v anglickém jazyce? Hledáte uplatnění na pozici HLAVNÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ v Moravskoslezském kraji?
Pak Vy jste ten pravý!

Nadnárodní společnost působící v oblasti automotive, hledá do svých řad nového pracovníka na pozici:

HLAVNÍ MZDOVÁ ÚČETNÍ S AJ

Náplň práce:

  • řízení kompletní mzdové agendy velké organizace
  • vedení týmu mzdových účetních
  • vypracování statistik, reportů
  • plánování nákladů mzdové účtárny
  • zpracování mzdové agendy

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • praxe na podobné pozici
  • AJ – komunikativní úroveň
  • odpovídající znalost daňových zákonů, mzdové agendy a zákoníku práce
  • znalost práce v programu SAP – výhodou
  • organizační a analytické schopnosti

Nabízíme

  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, na dopravu, roční bonusy atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost odborného růstu (vzdělávací programy v zahraničí)
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás