Volné pracovní místo  Hlavní stavbyvedoucí

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Pro našeho zákazníka, stavební společnost podnikající v oboru železničních staveb, hledáme vhodné uchazeče/uchazečky na pozici hlavní/ho stavbyvedoucí/ho:

Náplň práce:
  • řízení staveb po technické a ekonomické stránce - v souladu s projektovou dokumentací
  • kontrola dodržování stanoveného rozpočtu a harmonogramu
  • kontrola kvality stavby a množství provedené práce
  • spolupráce s hlavním mistrem a dalšími mistry
  • vedení lidí - 10-50 dle náročnosti stavby
  • komunikace s externími partnery

Požadujeme

Požadavky:
  • SŠ, VŠ vzdělání v oboru stavebnictví (nejlépe obor železničních staveb)
  • praxe na obdobné pozici alespoň 2-3 roky
  • znalost práce s PC
  • velmi dobré organizační a komunikativní schopnosti
  • odolnost proti stresu
  • časová flexibilita
  • ŘP sk. B

Nabízíme

Nabídka:
  • zázemí stabilní, zavedené společnosti
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody
  • k dispozici automobil, mobilní telefon
  • sídlo firmy v Hradci Králové, stavby v regionu Hradce Králové, Liberce, Plzně, Prahy, Pardubic
Pokud Vás tato nabídka oslovila, neváhejte a zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Rádi Vám též poskytneme další informace na stejném emailu nebo telefonu použijte odpovědní formulář .

Pokud jste již absolvovali pohovor na některé z našich poboček, obraťte se prosím přímo na svého konzultanta/konzultantku.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!