Volné pracovní místo  Hlavní účetní - HK

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Máte zkušenosti jako HLAVNÍ ÚČETNÍ?<br/>Orientujete se zároveň v oblasti finančního managementu?<br/>Chcete pracovat přímo v HK a nedojíždět?<br/>
<br/>Pak neváhejte a zašlete nám svoje CV - rádi vám představíme o pozici více.<br/>
<br/>Co by bylo vaším úkolem?<ul>
<li> komplexní odpovědnost za účetnictví firmy</li>
<li> reporting výsledků finančnímu řediteli</li>
<li> zástupce finančního ředitele v době jeho nepřítomnosti</li>
<li> práce v systému Helios</li>
<li> metodické vedení týmu 4 účetních</li>
<li> uzávěrky, inventarizace účtů, daně</li>
<li> Intrastat</li>
<li> účetní evidence a archivace</li>
<li> zajištění podkladů pro audit</li>
<li> komunikace s úřady, výkaznictví, statistika</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> ekonomické vzdělání</li>
<li> zkušenost na pozici hlavní účetní</li>
<li> alespoň základní komunikace v AJ</li>
<li> pečlivost, zodpovědnost</li>
<li> časovou flexibilitu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> ekonomicky silný zaměstnavatel dodávající luxusní technický produkt do více než 70 zemí světa</li>
<li> zájem o dlouhodobou spolupráci</li>
<li> variabilní složka k mzdě přímo ovlivnitelná výkonem uchazeče</li>
<li> prostor pro osobní růst</li>
<li> jazykové vzdělávání</li>
<li> 2 dny zdravotního volna</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
</ul>