Volné pracovní místo HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ nebo NJ

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Jihočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
40000 - 50000 Kč/měs

Ref. č.: 7–11–216332. Prosperující zahraniční společnost obsazuje pozici Hlavní účetní. Pozice je vhodná pro zkušené samostatné účetní, kteří se nebojí převzít zodpovědnost za kompletní vedení účetnictví výrobní společnosti.

Náplň práce:
  • vedení účetnictví
  • reporting dle českých i mezinárodních standardů
  • zpracování daňových přiznání, finančních analýz
  • komunikace s auditory, úřady a mateřským závodem v zahraničí

Požadujeme

  • ekonomické vzdělání podmínkou
  • zkušenosti na podobné pozici min. 5 let
  • aktivní znalost NJ nebo AJ
  • velmi dobrá znalost principů účtování v ČR i znalost mezinárodních standardů IFRS
  • zkušenosti s tvorbou finančních analýz, plánování, vyhodnocování dat
  • samostatnost

Nabízíme

  • příjemné rodinné prostředí menší výrobní společnosti
  • mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • příspěvěk na jazykový kurz (možnost až 100% úhrady)
  • bonusy ke mzdě
  • příspěvek na relokaci (i částečnou)
  • služební vůz k soukromému využití
  • možnost profesního růstu

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Michala Patloková (Grafton Recruitment s.r.o.)