Volné pracovní místo  Hlavní účetní s AJ (od 35.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pokud máte zájem o práci v moderní výrobní firmě se stabilním postavením na trhu, která poskytne příjemné prostředí, bohaté zaměstnanecké benefity a celkově zajímavé pracovní podmínky, pak jste narazili na inzerát, na který prostě musíte odpovědět! Hledáme zkušenou a anglicky hovořící posilu do účetního týmu výrobní společnosti.

Náplň práce:

  • zajištění kompletního účetnictví společnosti – závěrky, DPH, ostatní daně, faktury, banka, aj.
  • tvorba příslušných předpisů v rámci firmy
  • spolupráce s kolegy na finančním oddělení
  • úzká spolupráce s týmem účetních

Požadujeme

  • praxe na pozici účetní/hlavní účetní ve výrobní firmě
  • angličtina na pokročilé úrovni
  • znalost kompletního účetnictví do hloubky – zákony, předpisy, aj.
  • zkušenosti s vedením týmu výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • nadstandardní prostředí pro výkon práce v moderní firmě
  • zajímavé finanční ohodnocení vč. dalších složek
  • široký balíček zaměstnaneckých benefitů
  • možnost vzdělávání vč. zdokonalování se v jazyce
  • pružná pracovní doba, stravování na pracovišti, aj.
  • nástup možný ihned
  • lokalita pracoviště: Prostějov