Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  HLAVNÍ ÚČETNÍ S KOMUNIKATIVNÍ AJ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Máte praxi na pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ a domluvíte se anglickým jazykem?
Hledáte práci na Chrudimsku - Čáslavsku?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí a stabilitou na trhu hledá do svého týmu nového člena na pozici:

HLAVNÍ ÚČETNÍ S KOMUNIKATIVNÍ AJ

Náplň práce:

  • zodpovědnost za chod účetního oddělení
  • zodpovědnost za metodiku účtování, kontrolu účtování
  • inventarizace a evidence majetku a zásob
  • měsíční a roční účetní závěrky
  • spolupráce s daňovými poradci a auditory
  • správa pojištění společnosti
  • podílení se na sestavování vnitropodnikových směrnic

Požadujeme

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici v mezinárodní společnosti
  • velmi dobrá znalost podvojného účetnictví a daňové problematiky
  • AJ na komunikativní úrovni
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • organizační zdatnost a zodpovědnost
  • flexibilita a pracovní nasazení
  • výhodou kvalifikace „Certifikovaný účetní“

Nabízíme

Nabízíme:

  • odpovědnou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající platové ohodnocení
  • nástup možný podzim/zima 2012
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, jazykové kurzy zdarma v pracovní době, vitamíny, zdarma zdravotní masáže, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify i pro rodinné příslušníky, závodní stravování, slevy na dovolenou, domácí spotřebiče, firemní společenské akce, a další..)

Místo výkonu práce: Pardubický kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce Hlavní účetní v Pardubickém kraji? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis ve WORDu na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Nebudeme-li Vás kontaktovat do tří týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Aktuální pracovní nabídky personální agentury práce Advantage Consulting naleznete na: použijte odpovědní formulář Zde se nabízí práce v Praze, práce v Brně, práce v Ostravě, práce v Olomouci a dalších regionech České republiky.
ZDARMA se můžete zaregistrovat na adrese použijte odpovědní formulář kde máte možnost nejen vložit svůj životopis, ale i aktivovat službu „AC Pošťák“, která Vám zdarma zajistí zasílání aktuálních pracovních nabídek na Váš e-mail, dle Vámi zvoleného regionu a oboru.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Advantage Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.
Naše personální agentura práce poskytuje služby a poradenství v oblasti náboru zaměstnanců (recruitment), Assessment Centrum a personální audit.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás