Volné pracovní místo Hlavní účetní s NJ - Táborsko

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Tábor
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
20000 - 40000 Kč/měs

Společnost se sídlem na Táborsku, hledá kvalifikovaného a ambiciozního uchazeče na pozici Hlavní účetní s NJ.

Náplň práce:

  • včasné a správné zpracovávání faktur subdodavatelů dle stanovených cen
  • zpracovávání dokladů
  • týmová spolupráce v rámci společnosti
  • vystavování faktur
  • vedení pokladny včetně účtování
  • kontrola správnosti faktur – případná komunikace s klienty společnosti
  • kompletace dodacích listů a faktur

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • zkušenost na obdobné pozici (2 – 3 roky)
  • praxe ve výrobní společnosti nutností
  • dobrá znalost MS Office
  • výborná znalost němčiny (komunikace se zahraničím – telefonicky, e-mailem)
  • praxe v oblasti účetní administrativy
  • znalost Intrastatu

Nabízíme

  • Společnost nabízí zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností kandidáta (20 – 40 000 Kč/měs.)
  • možný profesní růst
  • 14.plat

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.