Volné pracovní místo  Hlavní účetní - Strakonicko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • provádění účetních operací závěrkových operací
  • příprava daňových přiznání skupinových reportů
  • evidence dlouhodobého majetku
  • řízení účtování zásob
  • spolupráce a podpora vedení společnosti v oblasti controllingu
  • řízení platebního styku
  • kontakt s centrálou v zahraničí

Požadujeme:
  • SŠ/VŠ zaměření na finance účetnictví a daně
  • NJ - střdně až pokročilá úroveň
  • praxe na pozici hlavní nebo samostatné účetní
  • Analytické schopnosti a logické myšlení dobré komunikační schopnosti
  • Uživatelské znalosti práce na PC (MS Office)
  • Zkušenosti z oblasti Controllingu a plánování výhodou
  • Samostatnost spolehlivost schopnost týmové spolupráce
  • Zájem o osobní rozvoj a ochotu se vzdělávat

Nabízíme:
  • Různorodou a zodpovědnou práci s motivačním finančním ohodnocením
  • Zázemí mezinárodní společnosti prostor pro seberealizaci
  • Možnost systematického vzdělávání
  • Příjemné a přátelské prostředí
  • Nástup dle dohody
  • Pracoviště: Jižní Čechy (Strakonicko)

Zaujala Vás pracovní pozice? Máte požadované zkušenosti? Zašlete nám Váš životopis v českém a německém jazyce pomocí volby "odpovědět".