Volné pracovní místo Hlavní účetní, Výrobní společnost! 25 000Kč

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Vysočina
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
dohodou

Popis pracovní nabídky

Usilujete o profesionální seberealizaci?

Pozice HLAVNÍ ÚČETNÍ ve výrobní společnosti je tou pravou volbou!

  • Možnost využívat/naučit se cizí jazyky – AJ nebo NJ!
  • Zajištěný kariérní růst!
  • Příležitost být důležitou součástí vedení společnosti!

Na této pozici budete:

  • Zodpovídat za správnost, včasnost a úplnost účetnictví firmy, účetních a daňových výkazů dle platné legislativy a vnitřních směrnic
  • Řešení specifických případů, metodické řízení účtárny
  • Vedení menšího týmu
  • Sestavování měsíčních a ročních účetních uzávěrek společnosti
  • Reportování výsledků finančnímu řediteli, matce v zahraničí

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenost ve výrobní společnosti VELKOU VÝHODOU!
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni (B1) výhodou
  • Nutnost praxe s vedením lidí!
  • Účetní praxe minimálně 3–5 let!
  • Vynikající znalost MS Excel
  • Znalost účetních systémů typu SAP
  • Znalost českých účetních standardů (výhodou IFRS a US GAAP)
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti

Nástup možný IHNED!

Nabízíme

  • Zázemí stabilní firmy se zahraniční účastí
  • Dobré finanční ohodnocení, 13. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 5 týdnu dovolené
  • Jazykové kurzy AJ + NJ

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Účetní se znalostí Frj nebo Špj
komunikace ve francouzštině nebo španělštině- s klienty i centrálou zodpovědnost za faktury a správnost dat v systému účetní administrativa
SPINWARE s.r.o. Třebíč Plný úvazek
týden
Finanční účetní s německým jazykem
Účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly Komunikace s německy hovořící klientelou a dodavateli Zpracování upomínek neuhrazených, popř. nezaúčtovaných faktur Další činnosti v účetním oddělení servisního centra ...
Kariéra spol. s r.o. Okříšky Plný úvazek
aktivní
HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ nebo NJ
Ref. č.: 6-11-218001. Prosperující zahraniční společnost obsazuje pozici Hlavní účetní. Pozice je vhodná pro zkušené samostatné účetní, kteří se nebojí převzít zodpovědnost za kompletní vedení účetnictví výrobní společnosti. <br/> ...
Grafton Recruitment s.r.o. Vysočina kraj Plný úvazek
aktivní
opravář/údržbář
Vzdělání ekonomického směru a minimálně 5 let praxe. Info: pí. Šimková <!--poslatEmail-->
SATES ČECHY s.r.o. Radkovská 252, Telč Plný úvazek
včera
Účetní obce
Účetní obce, práce na PC, výhodou znalost práce s účetním programe MUNIS.
Obec Fryšava pod Žákovou horou 9, Fryšava pod Žákovou horou Plný úvazek
týden
Finanční účetní / hlavní účetní
Náplň práce: -zpracování a evidence majetku a zásob -účtování došlých faktur včetně jejich formální kontroly -pravidelné zpracování účetních závěrek -pravidelný reporting -zpracování daňových přiznání -zodpovědnost za vedení účetn ...
HEIRU CZ s.r.o. Těšíkova 385, Telč Plný úvazek
týden