Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 5-11-200945. Máte zkušenosti s vedením účetnictví?<br/>Chcete působit pro úspěšnou společnost z automobilového průmyslu?<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vedení účtárny</li>
<li> koordinace chodu účtárny</li>
<li> účtování závěrkových zápisů, dohadných a opravných položek, rezerv, odpisů, vnitroskupinovéch dokladů</li>
<li> kontroluje účetnictví</li>
<li> sestavuje přiznání k dani z nemovitosti</li>
<li> komunikace s daňovými poradci</li>
<li> zastupování podřízených</li>
</ul>

Požadujeme

Co se od Vás očekává<br/>
<ul>
<li> SŠ/VŠ ekonomického směru</li>
<li> komunikativní AJ/NJ</li>
<li> praxe na obdobné pozici</li>
<li> znalost účetnictví a daňové legislativi</li>
<li> schopnosti vedení účetních</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> nabízíme zázemí stabilní společnosti </li>
<li> systém zaměstnaneckých výhod</li>
<li> zajímavé finanční ohodnocení</li>
</ul>