Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Popis pracovní nabídky

Jsme personálně-poradenská společnost, pro našeho klienta významnou mezinárodní strojírenskou společnost s pobočkou v CTP Parku Brno Modřice, hledáme vhodného/vhodnou kandidáta/ kandidátku na pozici:

Hlavní účetní

Náplň práce:
  • zodpovědnost za vedení účetnictví a zpracování daní
  • komplexní agenda související s vedením účetnictví společnosti
  • komunikace s příslušnými úřady, auditory, daňovými poradci apod.
  • vedení týmu 4 spolupracovníků – koordinování jednotlivých činností v rámci oddělení

Požadujeme

Požadujeme:
  • SŠ, VŠ ekonomického směru
  • min. 2-3 roky praxe v oblasti všeobecného účetnictví nebo požadované specializace
  • velmi dobrá znalost podvojného účetnictví a základních účetních postupů (znalost zákona o účetnictví, DPH, atd.)
  • přesnost, důkladnost
  • velmi dobré analytické myšlení
  • znalost angličtiny (psaná Aj alespoň mírně pokročilá, mluvená Aj alespoň základy)

Nabízíme

  • Zajímavou práci v prestižní mezinárodní společnosti
  • Odborný růst
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Firemní jazykové kurzy
  • Systém zaměstnaneckých benefitů

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".