Volné pracovní místo  Hlavní účetní

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost v Kladně, hledáme vhodného kandidáta/-ku na uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • dodavatelské faktury – účtování, údržba a kontrola kmenových dat a saldokont, kontrola splatnosti
  • zadávání platebních příkazů v systému multicash
  • zaúčtovávání mezd do účetnictví, kontrola příslušných účtů, spolupráce se mzdovou účetní
  • příprava a kontrola přiznání k DPH, srážkové dani, souhrnné hlášení,

daň silniční a daň z nemovitosti

  • podklady pro finanční audit, komunikace s auditory, daňovými poradci a finančním úřadem
  • uzavírání účetních knih, účtování závěrkových účetních operací
  • reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření
  • praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • vynikající znalost podvojného účetnictví a daňových zákonů
  • základní znalosti mzdového účetnictví, sociálního a zdravotního pojištění
  • komunikativní znalost AJ je podmínkou!
  • MS Office – pokročilá znalost, zkušenost s prací v SAP výhodou
  • analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, týmový duch

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • pololetní a věrnostní bonusy
  • služby firemní restaurace
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mobilní telefon

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".