Volné pracovní místo  Hledáme nadšené elektroinženýry! (vhodné i pro absolventy)

Lokalita Brno a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

Jste čerstvý absolvent elektrotechniky, který hledá novou výzvu? Nebo zkušený elektroinženýr, který chce posunout svou kariéru vpřed? Pak pro vás máme skvělou příležitost!

Hledáme talentovaného a motivovaného elektroinženýra, který se připojí k našemu týmu a bude se podílet na vývoji a realizaci vzrušujících projektů.

Náplň práce:
  • Návrh a vývoj elektronických obvodů a systémů
  • Testování a ladění prototypů
  • Spolupráce s mechanickými a softwarovými inženýry
  • Tvorba technické dokumentace
  • Dodržování platných norem a předpisů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky
  • Zkušenosti s návrhem a vývojem elektroniky (výhodou)
  • Znalost programovacích jazyků (např. C++, Python) (výhodou)
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme

  • Můžete očekávat roční finanční bonus
  • Pravidelné revize mezd
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolné
  • Flexibilní pracovní doba
  • Externí jazykové kurzy

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Chcete být součástí týmu lidí s vášní a odhodláním? Zasláním svého životopisu nám ukážete, že jste připraveni se chopit výzvy a stát se klíčovým hráčem v našem projektu. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Hledáme nadšené elektroinženýry! (vhodné i pro absolventy)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Klára Gazdíková z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Hledáme nadšené elektroinženýry! (vhodné i pro absolventy)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.