Nabídka práce ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

Volné pracovní místo  Hledáme ŠÉFA/ŠÉFKU do TOP prodejny ve Velešíně!

Lokalita Velešín a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 37 000–38 000 Kč / měsíc

Přidejte se k nám a buďte součástí naší vítězné sestavy! Hledáme novou hvězdu pro vedoucí pozici našeho obchodu v krásném Velešíně.

CO BUDETE DĚLAT:
  • Udržíte náš obchod v TOP formě a zaručíte, že zákazníci budou nadšení z nákupu
  • Budete mít plnou kontrolu nad plynulým chodem prodejny a jejím úspěchem
  • Vaše charisma a schopnost motivovat budou klíčem k vytvoření silného a jednotného týmu
  • Objednávky, přijímání zboží, inventarizace – to vše bude pod vaší taktovkou

Požadujeme

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
  • Vzdělání a schopnosti: SOU/SŠ a schopnost samostatné práce
  • Vaše zkušenosti v maloobchodě: Vedení prodejny a správa týmu budou základem pro naši spolupráci
  • Vstřícný přístup k zákazníkům: Váš prozákaznický přístup bude naší tajnou zbraní

Nabízíme

CO VÁM NABÍZÍME:
  • Práci, která Vás bude bavit každý den
  • Odměny, příplatky a výhody, které Vám rozšíří úsměv na tváři
  • Výjimečný plat: Garantujeme základní měsíční mzdu od 37.000 Kč
  • Stravenky: Každý den máte zajištěný dobrý oběd díky stravenkám v hodnotě 140 Kč
  • Růst a vývoj: Možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání vám otevírá cestu ke světlé budoucnosti.
  • Zázemí stabilní společnosti: Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli jistotu a podporu.

Jiná sdělení

POZOR! Tato pracovní příležitost je JEDINEČNÁ! Pokud jste připraveni přijmout tuto výzvu, pošlete nám svůj životopis. Rádi vás přivítáme v našem týmu a pomůžeme vám dosáhnout vašich profesních cílů!

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka - o nás

• Mezinárodní společnost Manuvia vznikla v roce 1998.

• Pro každého z vás najdeme práci přesně na míru dle vašich představ a požadavků.

• Naše nabídka pracovních míst je rozmanitá, a proto máme v současnosti tisíce spokojených zaměstnanců napříč Evropou.

• Působíme v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Srbsku a v Německu.

• Více se o nás dozvíte na www.manuvia.cz.

číst dále

Dostanete peníze navíc

Nabízíme práci pro každého

Poskytujeme bezplatné služby

Zanecháte nám kontakt

My Vám odpovíme do 24 hodin

Setkáme se na pobočce

Sledujte nás