Volné pracovní místo  Hledáme testery!

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 2-10-231501. Chcete rozjet kariéru v úspěšné a stabilní společnosti, která se zabývá vývojem hi-tech SW a aplikací v oblasti zdravotnictví a automotive? Láká vás či již máte zkušenost s testováním softwaru či aplikací? V tom případě máme práci přesně pro vás!<br/>
<br/>Co Vás čeká?<ul>
<li> Testování softwaru (manuální, automatizované)</li>
<li> Zahraniční projekty, příležitostné cesty do zahraničí (USA)</li>
<li> Analýza požadavků a specifikace test case a testovacích scénářů</li>
<li> Detekce a reportování chyb</li>
<li> Komunikace s vývojovými týmy</li>
<li> Tvorba dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenost s manuálním testováním</li>
<li> Základní přehled v oblasti OOP programování</li>
<li> Komunikativní angličtina</li>
</ul>
<br/>Výhodou bude:<br/>
<ul>
<li> Znalost Bug-Trackingových systémů či verzovacích nástrojů CVS, SVN apod.</li>
<li> Zkušenost s prací v MS Visual Studiu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> Finanční bonusy</li>
<li> Služební cesty do USA</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Příspěvky na pojištění, sportovní akce apod.</li>
<li> Pravidelné team buildingy</li>
<li> práce na různorodých projektech</li>
<li> a další...</li>
</ul>