Volné pracovní místo  Hledáme zedníky

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení

Popis pracovní nabídky

Ve stavebnictví práce v zimě? U nás ano!

Máte šikovné ruce, jste rádi když je za Vámi vidět odvedená práce a chcete jistý pracovní poměr dlouhodobě?

Jsme rodinná stavební firma KRULICH Stavby domů z Brandýsa nad Labem a naším posláním je stavět pro naše zákazníky tak kvalitně, jako bychom stavěli sami pro sebe.
Stavíme rodinné domy a také se věnujeme rozsáhlejším rekonstrukcím na klíč, a to výhradně v nejbližším okolí.

V současné době hledáme zedníky.

Co Vás čeká?
omítání
štukování
finální úpravy fasád
a další zednické práce
dále práce v přátelském kolektivu
systém odměňování kombinující jistotu hodinové mzdy s prémiemi dle reálně odvedené práce

Požadujeme

dobrá znalost českého nebo slovenského jazyka ústně i písemně podmínkou
žádný alkohol a drogy v pracovní době

Nabízíme

výplaty spolehlivě a včas
práci nepřetržitě po celý rok
zajištění veškerého potřebného nářadí a materiálu přímo na stavbu
nemusíte nic plánovat a zařizovat, stačí Vám spolehlivá docházka a chuť do práce
zaškolení při nástupu
podporu v učení-se dalších nových prací
jasné technologické postupy
dopravu z Brandýsa na stavbu a zpět bezplatně
reálnou možnost kariérního postupu

Vhodné pro

Absolventy.