Volné pracovní místo  Horizontkář, obsluha karuselu Chrudim

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Popis pracovní nabídky

Profil společnosti:
  • Tradiční strojírenský podnik
  • Výroba bubnů a válců pro dálkovou i technologickou pásovou dopravu
  • Výroba podvalníků nákladních aut pro transport těžkých stavebních strojů
  • Výroba částí ocelových konstrukcí, jeřábových konstrukcí, drtiče a třídiče pro drcení kamene atd.

Pracovní náplň:
  • Obsluha horizontálních strojů – systém Siemens, Heidenhein
  • Obsluha strojů WHN 13 CNC, karusel točný průměr 2800 mm systém Simens 840, WF 80 CNC
  • Obsluha horizontek: klasická W160, 150, karusel
  • Samostatně vykonávat různorodé činnosti při výrobě výrobků a dílců dle výkresové dokumentace.
  • Měření rozměrů dle předepsaných postupů

Požadujeme

Požadujeme:
  • Vyučení v oboru
  • Praxi v oboru min. 2 roky
  • Manuální zručnost, kreativitu
  • Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zajímavou práci pro cílevědomé a samostatné spolupracovníky
  • HPP na dobu určitou s možností prodloužení
  • Bonus za produktivitu
  • Zázemí neustále rozvíjející se společnosti s mezinárodní účastí
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Chrudim