Volné pracovní místo HOSPODÁŘ NA FARMĚ, okres Nymburk - ref. č. T 095

aktivní
APROFES,s.r.o.

APROFES, s.r.o. byla založena před 20lety. Své služby poskytuje klientům na celém území ČR a Slovenska.

Disponujeme výhradně týmem odborníků, kteří jsou specializováni na personální problematiku a personální psychologii. Stoprocentně tedy ručíme za kvalitu své práce.

APROFES, s.r.o. nabízí komplexní profesionální služby z oblasti lidských zdrojů – personálního poradenství:

  • vyhledávání a výběry kvalifikovaných pracovníků na základě požadavků klienta
  • cílený výběr – head hunting
  • zprostředkování práce
  • psychologické analýzy osobnosti
  • personální audity
  • výcvikové programy, vzdělávací semináře
  • psychologické a personální poradenství
  • dopravně-psychologické vyšetření
Místo pracoviště
Středočeský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Pro našeho významného klienta vlastnícího příjemnou malou farmu v okrese Nymburk hledáme vhodné kandidáty se zájmem o zvířata, zemědělskou výrobu a s láskou k přírodě, kteří by zvládli zastat pozici:

HOSPODÁŘ NA FARMĚ

Jaký by měl být ten pravý hospodář:

  • láska ke zvířatům, rostlinám, prostě milovník přírody
  • vzdělání veterinárního, zemědělského směru zaměřeného na ZOOTECHNIKU PODMÍNKOU!!!
  • zkušenosti s vedením ekologického hospodářství
  • zkušenost s chovem zvířat velkou výhodou
  • znalost jednoho světového jazyka
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelská znalost PC
  • preference ekologického životního stylu
  • komunikativní osobnost s organizačními a prezentačními schopnostmi a s manažerskými předpoklady
  • loajální, spolehlivý, odolný vůči stresu, samostatný, vstřícný a důvěryhodný
  • správný chlap (nebo pár) na farmu co se nebojí práce

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • rozvoj farmy
  • komplexní zajišťování, organizace a koordinace rostlinné, živočišné a zahradnické výroby
  • příprava plánů a struktury zemědělské a zahradnické produkce v návaznosti na agrotechnické lhůty
  • vytváření plánu chovu
  • stanovování koncepčního záměru v živočišné, rostlinné a zahradnické výrobě
  • řízení zaměstnanců – denní/ týdenní plán práce a kontrola, koordinace zaměstnanců, personální plánování dle aktuální potřebnosti (vč. najímání sezónních pracovníků, vedení personální agendy, kompletní zajištění BOZP zaměstnanců
  • stanovování investiční a provozní náročnosti zemědělské a zahradnické výroby – příprava rozpočtu
  • příprava podkladů pro účetnictví
  • nákup a odbyt zemědělských komodit; prodej živočišné i rostlinné produkce – plán distribuce k odběratelům
  • vedení příslušné evidence k činnostem
  • jednání s úřady – hygiena, zemědělské agentury, orgány státní správy, apod..

Co nabízíme za odvedenou práci:

  • zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci
  • dobré platové ohodnocení v závislosti na dosažených výsledcích
  • možnost dalšího vzdělávání
  • ubytování a strava budou zajištěny v místě výkonu práce
  • příjemné pracovní prostředí v souladu s přírodou

Nástup: možný ihned

Zaujal-li Vás náš inzerát, zašlete, prosím, Váš životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Budeme se těšit na Vaše reakce.

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.