Volné pracovní místo  HR GENERALIST

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň :
  • zajišťování personálních procesů týkajících se náboru zaměstnanců
  • správa personální agendy související s kandidáty na jednotlivé pozice
  • pravidelná komunikace s HR Managerem a vedením firmy

Požadujeme :
  • SŠ/VŠ vzdělání - zkušenosti z obdobné pozice 2-3 roky
  • velmi dobrá znalost pracovně-právní legislativy
  • výborná orientace v Zákoníku práce
  • velmi dobrá znalost AJ - podmínkou
  • vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • pečlivou důslednou proaktivní osobnost
  • uživatelská znalost PC - MS Office popř. SAP HR modul
  • ŘP sk. B

Nabízíme:
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • práci na HPP v profesionálním a dynamickém týmu v příjemném pracovním prostředí
  • možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
  • zázemí dynamicky rozvíjející se společnosti
  • zaměstnanecké výhody (závodní stravování odměny bonusy životní pojištění....)