Volné pracovní místo HR generalista/manager - automotive

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Liberecko
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské
Hrubý plat
50000 - 70000 Kč/měs

Máte praxi v HR ve výrobní společnosti v automotive více jak 4 roky? Právě pro vás máme karierní příležitost!

Pro zahraniční výrobní společnost v oboru automotive na Mladoboleslavsku nyní obsazujeme pozici:

HR MANAGER

Vaším úkolem bude:
  • efektivní nastavení náborových procesů společnosti
  • komunikace s vedoucími jednotlivých oddělení, identifikace jejich potřeb stran náborů
  • komunikace s externími dodavateli (PA apod.) a administrativa spojená s plynulým chodem VŘ
  • vedení prvních kol pohovorů
  • organizace školení zaměstnanců
  • spolupráce na tvorbě koncepce odměňování a benefitů
  • úzká komunikace s vedením společnosti v zahraničí
  • podílení se na tvorbě personální strategie firmy
  • vedení menšího týmu HR

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (personální směr výhodou)
  • praxe v oblasti HR výrobní společnosti min. 4 roky
  • znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni
  • znalost pracovně právní legislativy
  • schopnost komunikace se zaměstnanci na všech stupních řízení
  • organizační schopnosti, logické uvažování
  • znalost práce na PC ( MS Office)

Nabízíme

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • řada zaměstnaneckých výhod

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.