Zařazeno v oborech:
Personalistika, lidské zdroje, Management
Pozice:
HR ředitel / manažer
Lokalita:
Praha 4
Může se Vám hodit:
HR ředitel / manažer Praha 4

Volné pracovní místo HR Manager

aktivní
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické „HR služby“ (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu „Try and Hire“, dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské / univerzitní

Pro našeho klienta – mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu – obsazujeme pozici:

HR Manager

Místo práce:
Praha 4

Náplň práce, informace o pracovním místě:

  • Kompletní vedení a řízení HR oddělení společnosti a podřízených zaměstnanců
  • Veškeré reportingy vůči vedení v ČR i v Německu
  • Nábor nových zaměstnanců, podpora liniových manažerů v náborovém procesu (firma klade důraz na dlouhodobou spolupráci)
  • Administrace personálu
  • Stanovování koncepcí rozvoje lidských zdrojů a utváření personálních hodnotících systémů
  • Zajišťování výchovy a vzdělávání a dalšího rozvoje zaměstnanců – systematické řízení programu rozvoje zaměstnanců
  • Talent management a motivace zaměstnanců
  • BOZP a PO
  • Pracovněprávní podpora a poradenství zaměstnancům a členům vedení společnosti v souladu s právními předpisy a interními firemními předpisy
  • Spolupráce s odbory, úřady a institucemi
  • Spolutvorba sociální politiky společnosti s vazbou na vývoj a záměry vedení firmy
  • Odpovědnost za zpracování mezd včetně reportů; dohled nad včasným vyúčtováním mezd
  • Budování firemní kultury a zodpovědnost za interní komunikaci ve svěřené oblasti
  • Zodpovědnost za svěřený budget
  • Další činnosti související s charakterem pracovní pozice
  • Další činnosti z nařízení GŘ

Požadujeme

Požadavky na zaměstnance

  • VŠ vzdělání, nejlépe v oborech andragogika, pedagogika, psychologie + jiné příbuzné nebo vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici (alespoň 3 roky)
  • NJ – komunikativně silnou výhodou,

    případne AJ – komunikativně

  • Řidičský průkaz B
  • Vztah k technice a automobilům výhodou
  • Znalost ZP a souvisejících předpisů
  • Vyzrálá osoba středního věku ze stabilizovaného rodinného prostředí (potenciál k dlohodobé spolupráci)
  • Základní balíček MS Office
  • Znalost HR programů pro mzdovou agendu a veškerou personální evidenci výhodou
  • Vynikající organizační schopnosti
  • Pečlivost a samostatnost
  • Vysoká míra empatie
  • Loajalita
  • Pro – aktivní přístup k zadaným úkolům
  • Komunikační schopnosti
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Příjemný vzhled a vystupování
  • Vysoká úroveň soft skills

Nabízíme

Jiné výhody:

  • Prostředí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Možnost nástupu ihned
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bohaté firemní benefity
  • Stabilní pracovní zázemí
  • Zajímavá a různorodá pracovní činnost
  • Možnost zahraničního cestování
  • Podílet se na koordinaci činností

    hlavní pracovní poměr

Jiná sdělení

Termín nástupu
Září, Říjen 2009

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o. , sídlem Biskupský dvůr 2095 / 8 , Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.