Volné pracovní místo HR MANAGER

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Jihomoravský kraj
Plný úvazek
Vzdělání
vysokoškolské

Disponujete praxí ve vedení HR oddělení ve větší výrobní nebo dodavatelské společnosti? Máte praxi v zavádění a optimalizaci HR procesů a velmi dobrou znalost pracovně právní problematiky. Máte zkušenosti s mezinárodní společnosti? Pak hledáme právě Vás!!!

Velká mezinárodní společnost se sídlem v Brně hledá do svého týmu silnou osobnost na pozici:

HR MANAGER

Náplň práce:

  • Tvorba strategie lidských zdrojů v návaznosti na strategii společnosti
  • Zhodnocení a optimalizace HR procesů, zavádění nových
  • Zodpovědnost za kompletní vedení a aktivity ve svěřené oblasti (HR proces náboru a výběru zaměstnanců, plánování lidských zdrojů, odměňování, hodnocení a rozvoj zaměstnanců)
  • Vedení a účast na projektech týkající se HR oblasti a spolupráce napříč společností
  • Podpora managementu v oblasti práce s lidskými zdroji
  • Reporting mateřské společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • AJ na dobré komunikativní úrovní – denní využití
  • Vyspělá osobnost se zkušeností s vedením HR, ideálně z velké mezinárodní společnosti
  • Velmi dobrou znalost pracovně právní problematiky
  • Silná osobnost se strategickým a koncepčním myšlením
  • Schopnost prezentovat nové návrhy a vyjednávat o vhodném řešení

Nabízíme:

  • Práci v silné mezinárodní společnosti
  • Možnost široce se realizovat v rámci HR, příležitost k osobnímu růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Automobil i k soukromému využití
  • Další set benefitů
  • Lokalita práce Brno