Volné pracovní místo Mzdová účetní/ HR manager

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Rokycany
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
40000 - 50000 Kč/měs

Ref. č.: 9–12–215379. Úspěšná společnost hledá zkušenou Mzdovou účetní/HR Managera.

Vítáte mezinárodní prostředí, máte zkušenosti jako Mzdová účetní/ HR Manager, umíte dobře motivovat a vést tým, pracujete systematicky a máte chuť své zkušenosti uplatnit ve společnosti, která je náležitě ocení? Pak mi pošlete Váš životopis nebo mi zavolejte a já Vám ráda řeknu více.

Co bude Vaším úkolem:
  • zpracování mezd
  • nábor
  • personální agenda
  • výběr a zajištění vhodných školení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilá znalost Nj (komunikace na denní bázi), Aj výhodou
  • praxe ve mzdovém účetnictví
  • zkušenosti na obdobné pozici a vedením HR
  • znalost zákoníku práce
  • zkušenosti s vedením a motivací lidí
  • orientace v mezinárodním prostředí
  • kritické myšlení, silná osobnost

Nabízíme

  • stravenky
  • bonus na dovolenou a Vánoce
  • jazykové kurzy
  • profesní školení (MS Office, interní systém)
  • mobilní telefon i k soukromým účelům
  • standardní dovolená

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Petra Nagyová (Grafton Recruitment s.r.o.)