Volné pracovní místo  HR RECRUITER #5834669

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, významnou společnost působící v oblasti prodeje, vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

HR Recruiter

Popis pozice / Náplň práce:
Vyhledávání a výběr vhodných uchazečů
Péče o inzerci pracovních pozic a sociální sítě
Práce s databází kandidátů
Preselekce vhodných kandidátů
Vedení osobních pohovorů s kandidáty
Kontakt s univerzitami a vysokými školami
Komunikace s personálními agenturami

Požadujeme

Náš klient požaduje:
VŠ vzdělání
Praxi v personální agentuře nebo v interním HR
Zkušenost s náborem podmínkou
Komunikativní osobnost s příjemným projevem
Inovativní osobnost

Nabízíme

Náš klient nabízí:
Zaměstnání na HPP na dobu neurčitou
Různorodou, samostatnou a odpovědnou práci
Možnost odborného růstu a odpovídající platové ohodnocení
Stabilní zázemí expandující společnosti
Nástup možný ihned
Pracoviště – Praha Východ

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.