Volné pracovní místo  HR Recruiter pro FINANCE

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 20-12-220462. Hledáme PARŤÁKA - ŠIKOVNÉHO HRistu<br/>
<br/>Baví Vás být úspěšní a ovlivňovat výsledky své práce? Zajímá Vás, co se děje na pracovním trhu a v oblasti HR? Rádi byste využili své znalosti z oblasti Financí a používali anglický jazyk na každodenní bázi? Máte zájem pracovat pro nejúspěšnější personální agenturu v České republice a podílet se tak na jejím růstu? <br/>
<br/>Pozor, hledáme posily do našeho týmu Business Services! <br/>
<br/>Pojďte pracovat s těmi nejlepšími! Jsme jednička na trhu v oblasti náboru kandidátů a právě rozšiřujeme náš tým a proto hledáme nového šikovného kolegu/kolegyni na pozici HR Konzultanta v rámci divize Business Services. <br/>
<br/>Grafton je předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě s 30 pobočkami v 6 zemích.<br/>
<br/>V současné době hledáme týmového hráče, který má zájem posílit stávající oddělení Business Services, rád navazuje vztahy, má zodpovědný přístup, ocenil by možnost spolupráce s klienty z mezinárodního prostředí a zároveň uvítá práci v rámci zábavného a přátelského kolektivu.<br/>
<br/>Mimo jiné bude náplň práce obsahovat:<ul>
<li> Preselekci životopisů a následné vedení pohovorů s uchazeči (českými i ze zahraničí)</li>
<li> Inzerci pracovních pozic (sestavování inzerátů, následná inzerce na webové portály)</li>
<li> Zodpovědnost a zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty (koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli)</li>
<li> Příležitostná obchodní jednání s klienty, návrh optimálních řešení, rozvoj obchodních vztahů a navazování úzkých profesních vztahů</li>
<li> Monitorování situace na trhu práce</li>
<li> Spolupráci s univerzitami a jazykovými instituty </li>
<li> Možnost participovat podle zkušeností a zaměření na různorodých projektech </li>
<li> Účast na zajímavých konferencích, setkání s novými investory a mnoho dalších aktivit</li>
<li> Sledování nových trendů</li>
</ul>
<br/>Pokud jste člověk, kterého hledáme a zároveň by Vás zajímalo více informací k náplni práce, napište nám něco o sobě. Těšíme se na zaslané životopisy všech, kteří by rádi rozšířili a posílili náš tým!<br/>Pro více informací se můžete podívat na naše webové stránky: <a href=" použijte odpovědní formulář

Požadujeme

V podstatě hledáme nadšeného člověka, který umí jednat s lidmi, má ideálně již zkušenosti s náborem a především má znalost v oblasti Financí. Do týmu bychom rádi přivítali člověka, který chce dělat práci, která má smysl, naučit se něco nového a zároveň i sebou přinést i nápady! <br/>
<br/>Naši klienti jsou z mezinárodního prostředí, kteří rozšiřují své aktivity v rámci Prahy a my jsme pro ně spolehlivým partnerem při náboru a projektových aktivitách. Z důvodu rozšiřování našich aktivit jsme se rozhodli i posilnit tým o další členy.<br/>
<br/>Jaký by měl být ideální profil kandidáta?<ul>
<li> Znalost anglického jazyka na plynné úrovni pro denní využití </li>
<li> VŠ vzdělání (ideálně ekonomického / finančního směru) </li>
<li> Relevantní praxi v oblasti náboru, poradenství, HR či byznysu je velkou výhodou </li>
<li> Přehled v oblasti Financí, ideálně pracovní zkušenost přímo y oboru</li>
<li> Projektově zaměřenou osobnost schopnou pracovat samostatně a zároveň kooperovat s ostatními v týmu </li>
<li> Proaktivní přístup a obchodní myšlení</li>
<li> Energická a pozitivní osobnost s vystupováním na profesní úrovni</li>
<li> Schopnost učit se nové věci a zájem o svůj další odborný růst a budování dlouhodobých profesních vztahů</li>
</ul>
<br/>Práce u nás Vás bude bavit, pokud:<ul>
<li> Baví Vás podporovat kolegy v týmu a zároveň přispívat ke spokojenosti našich klientů </li>
<li> Máte rádi přátelskou a uvolněnou atmosféru </li>
<li> Rádi navazujte dlouhodobé vztahy, jak s kolegy, tak i klienty/partnery</li>
<li> Rádi využíváte cizí jazyk/y na denní bázi</li>
<li> Máte rádi mezinárodní prostředí</li>
<li> Nevadí Vám práce v dynamické společnosti </li>
<li> Jste ambiciózní a rádi byste se naučili něco nového</li>
<li> Jste kreativní - rádi vymýšlíte nové postupy a přicházíte s novými nápady</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Atraktivní finanční ohodnocení </li>
<li> Zodpovědná a různorodá práce v zavedené nadnárodně působící personální agentuře, jedničky na trhu</li>
<li> Příjemné, kooperativní a přátelské prostředí stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu</li>
<li> Pomoc s odborným zaškolením, dlouhodobé vzdělávání a podpora osobního rozvoje</li>
<li> Zajímavá práce s možností odborného růstu</li>
<li> Podílení se na zajímavých mezinárodních projektech</li>
<li> Práce v centru Prahy</li>
<li> Široká škála zaměstnaneckých benefitů</li>
<li> Motivační platové ohodnocení</li>
<li> Možnost využít na denní bázi znalost cizích jazyků</li>
</ul>