Volné pracovní místo  HR Recruitment Consultant | Business Services

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 1-12-200765. Chcete se posunout v rámci Vaší kariéry a získat nové zkušenosti v rámci HR? Pak zvažte příležitost stát se součástí našeho týmu, kam hledáme kolegu/kolegyni na pozici Recruitment Konzultanta v rámci divize Business Services, která se zaměřuje především na spolupráci s mezinárodními společnostmi. <br/>
<br/>Grafton je předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě s 30 pobočkami v 6 zemích.<br/>
<br/>V současné době hledáme týmového člověka, který bude denně komunikovat s uchazeči ohledně pracovních příležitostí a zároveň se starat o svěřené klienty. <br/>Člověk hlásící se na pozici do naší společnosti bude mít možnost participovat podle zkušeností a zaměření na různorodých projektech týkajících se spolupráce především s mezinárodními společnostmi. <br/>
<br/>Mimo jiné bude náplň práce obsahovat:<ul>
<li> Preselekci životopisů a následné vedení pohovorů s uchazeči (českými i ze zahraničí)</li>
<li> Zodpovědnost a zajištění komplexního náboru zaměstnanců pro naše klienty (koordinační činnost mezi uchazeči o zaměstnání a zaměstnavateli)</li>
<li> Obchodní jednání a návrh optimálních řešení, rozvoj obchodních vztahů a navazování úzkých profesních vztahů</li>
<li> Monitorování situace na trhu práce</li>
<li> Spolupráci s univerzitami a jazykovými instituty </li>
</ul>
<br/>Práce u nás Vás bude bavit, pokud:<ul>
<li> Baví Vás podporovat kolegy v týmu a přispívat tak ke spokojenosti našich klientů a uchazečů o práci </li>
<li> Máte rádi přátelské prostředí</li>
<li> Rádi navazujte dlouhodobé vztahy, jak s kolegy, tak i klienty/partnery</li>
<li> Rádi využíváte cizí jazyk/y na denní bázi</li>
<li> Nevadí Vám práce v dynamickém prostředí</li>
</ul>
<br/>Těšíme se na zaslané životopisy všech, kteří by rádi rozšířili a posílili náš tým!<br/>
<br/>Pro více informací se můžete podívat na naše webové stránky: <a href=" použijte odpovědní formulář

Požadujeme

<ul>
<li> Znalost anglického jazyka na plynné úrovni (znalost dalšího světového jazyka výhodou)</li>
<li> VŠ vzdělání</li>
<li> Zkušenost s nábory, recruitmentem ať již z interního HR nebo z agentury jsou výhodou </li>
<li> Velmi dobré organizační schopnosti </li>
<li> Příjemné vystupování, pro-klientský přístup</li>
<li> Schopnost týmové spolupráce</li>
<li> Proaktivní přístup a obchodní myšlení</li>
<li> Energická a pozitivní osobnost s vystupováním na profesní úrovni</li>
<li> Flexibilita a pečlivost</li>
<li> Schopnost učit se nové věci a zájem o svůj další odborný růst</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zodpovědná a různorodá práce v zavedené nadnárodně působící personální agentuře, jedničky na trhu</li>
<li> Pomoc s odborným zaškolením, dlouhodobé vzdělávání a podpora osobního rozvoje</li>
<li> Zajímavá práce s možností odborného růstu</li>
<li> Podílení se na zajímavých mezinárodních projektech</li>
<li> Příjemné pracovní prostředí a pozitivní firemní kulturu s kolegy</li>
<li> Práce v centru Prahy</li>
<li> Široká škála zaměstnaneckých benefitů</li>
<li> Motivační platové ohodnocení</li>
<li> Možnost využít na denní bázi znalost cizích jazyků</li>
</ul>