Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  HR Specialist

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Hledáte uplatnění na pozici HR SPECIALIST v Brně? Láká Vás práce v silné a stabilní mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti v oblasti personalistiky? Komunikujete anglicky? Pak hledáme právě Vás!
Dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnost, hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozice SPECIALISTY ODMĚŇOVÁNÍ A SPECIALISTY NÁBORU:

HR SPECIALIST S AJ (30-45.000,-Kč)

Náplň práce:

  • zajištění interní komunikace a požadavků v průřezu společnosti
  • nastavení a vedení HR procesů, pravidelný reporting
  • spolupráce s finančním, právním a IT oddělením
  • zodpovědnost za náklady v oblasti personalistiky
  • spolupráce na mezinárodních projektech společnosti
  • tvorba systému odměňování a benefitů nebo realizace recruitmentu a vzdělávání

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • velmi dobrá orientace a praxe v HR problematice
  • praxe v jedné z uvedených oblastí alespoň dva roky
  • AJ – komunikativní znalost
  • uživatelská znalost PC – MS Office (Word, Excel, PP, Outlook)
  • velmi dobré komunikativní schopnosti, smysl pro organizaci práce, analytické myšlení
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní dynamické společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost profesního rozvoje a vzdělávání
  • závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění a další
  • moderní pracoviště

Místo výkonu práce: Brno

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás