Volné pracovní místo  HR specialista-nábor, okres Ústí n/ Orlicí - východní Čechy

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Pokud pro Vás není problém relokace za prací, čtěte dále!! <br/>
<br/>Pro našeho klienta (se sídlem ve východních Čechách) s více než dvacetiletou tradicí ve výzkumu a vývoji pro kosmetický a farmaceutický průmysl hledáme kandidáta s praxí na pozici HR SPECIALISTY PRO NÁBOR nových zaměstnanců!!!!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> nábor pracovníků, vedení pohovorů</li>
<li> komunikace s kandidáty a zaměstnanci</li>
<li> adaptační proces nových zaměstnanců</li>
<li> tvorba a implementace koncepce HR strategie</li>
<li> nové formy inzerce a vyhledávání kandidátů</li>
<li> aktivní vymýšlení nových procesů náboru</li>
<li> zodpovědnost za pracovně-právní agendu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání ideálně</li>
<li> praxe na obdobné pozici NUTNÁ</li>
<li> zkušenost s náborem a HR procesy</li>
<li> znalost legislativy a pracovně právních předpisů</li>
<li> AJ na komunikativní úrovni</li>
<li> aktivní, inovativní a tvůrčí přístup</li>
<li> schopnost efektivního vyhledávání uchazečů</li>
<li> prezentační a komunikační dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> stabilní zázemí moderní české společnosti</li>
<li> možnost bydlení v nových bytech (s odkupem)</li>
<li> velice atraktivní ohodnocení + nadstandardní prémie</li>
<li> vysoké příspěvky na vzdělávání AJ</li>
<li> rozsáhlé možnosti profesního růstu</li>
<li> 5 týdnů dovolené a stravování</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> nástup ihned, okres Ústí n/O.</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".