Volné pracovní místo HR SPECIALISTA S NJ – mezinárodní společnost

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Plzeň
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Mezinárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledá do svého týmu vhodného kandidáta či kandidátku na pozici:

HR SPECIALISTA S NJ – mezinárodní společnost

Náplň práce:

  • recruitment zaměstnanců – výroba
  • nástupy, výstupy zaměstnanců
  • denní komunikace v AJ a NJ
  • tvorba podkladů pro mzdové oddělení
  • práce na HR projektech
  • podpora zaměstnanců z personálního hlediska

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe na obdobné pozici
  • NJ – pokročilá znalost slovem i písmem, AJ – středně pokročilá
  • dobrá uživatelská znalost PC – MS Office (Word, Excel, Powerpoint), Internet
  • znalost zákoníku práce
  • komunikativní dovednosti, organizační schopnosti
  • zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

  • perspektivní práci v zahraniční společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • pružná pracovní doba
  • další zaměstnanecké výhody a bonusy (stravenky apod.)

Místo výkonu práce: okr. Plzeň

Nástup možný ihned či dohodou

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.